Strona główna » Aktywności

Wyświetlanie 1–20 z 32 wyników

Aktywności z psem

Utworzyliśmy tę kategorię specjalnie dla osób aktywnych, które uprawiają sport wraz ze swoimi czworonogami – a obecnie jest wiele takich sportów które można uprawiać wspólnie z psami, najpopularniejszym jest oczywiście bieganie. Pamiętajmy, że aktywne spędzanie czasu z pupilem, treningi i uprawianie sportu, to nie tylko możliwość rozwijania siebie oraz psa, ale przede wszystkim także umożliwienie zaciśnięcia więzi i pogłębienia relacji. Dodatkowo, warto wspomnieć oczywiście o korzyściach zdrowotnych, w końcu sport to zdrowie, zarówno dla ludzi jak i zwierząt, czworonogi zazwyczaj wymagają dużo ruchu (to też zależy od rasy) więc sport i aktywność w odpowiedniej ilości, pozwoli im zachować zdrowie fizyczne, psychiczne oraz wyładować nadmiar energii, co tez spowoduje mniej szaleństwa w domu.

Akcesoria sportowe dla psa

Zaopatrzyliśmy się więc, w najpotrzebniejsze i najważniejsze akcesoria oraz produkty związane z popularnymi aktywnościami wykonywanymi przez właścicieli z psami. Tego typu czynności wymagają często właśnie zastosowania specjalistycznego sprzętu i akcesoriów dla psów, między innymi może to być przykładowo sportowa smycz z amortyzacją, kufry, szelki z siatką czy uchwyty do rowera.

Jak można się spodziewać, tego typu asortyment musi być wytrzymały i trwały, tylko takie produkty gwarantują praktyczność oraz przede wszystkim bezpieczeństwo – bo to właśnie bezpieczeństwo pieska jest najważniejszym aspektem podczas wykonywania wszelakich aktywności wspólnie. Naturalnie pies nie jest przyzwyczajony do biegania z właścicielem jadącym na rowerze, dlatego taka aktywność oraz każda inna, wymaga właśnie zastosowania specjalnych urządzeń i akcesoriów. Staramy się zaspokoić potrzeby każdego aktywnego właściciela lub sportowca, stale poszerzamy ofertę produktów potrzebnych i wykorzystywanych we wspólnie uprawianych sportach z czworonogami.