Telefon kontaktowy

Dział obsługi klienta
+48 511 544 321

Sklep eDogo

EDOGO Patryk Duda
NIP:8711773798

SZYBKIE INFO

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jaki jest czas dostawy?

Paczki nadajemy w ciągu 24h od złożenia zamówienia. Zazwyczaj więc, dostarczane są one na drugi dzień - wszystko zależy jednak od godziny złożenia zamówienia, jeśli jest to przed 13:00 to paczka powinna dotrzeć kolejnego dnia roboczego.

Regulaminowy czas dostawy to jednak 48 godzin od momentu złożenia zamówienia - z powodu możliwych opóźnień spowodowanych przez kurierów.

Tylko w przypadku specjalnych produktów (są one odpowiednio oznaczone na naszym sklepie) czas wysyłki może się wydłużyć, z powodu wysyłki z zewnętrznych magazynów. Takimi produktami są między innymi karmy, które są przechowywane w specjalistycznych zewnętrznych magazynach aby utrzymać świeżość, a także z powodu zajmującej dużej powierzchni magazynowej. Oczywiście na bieżąco takie informacje są widoczne przy każdym ze specjalnych produktów oraz każdy z naszych klientów może śledzić status zamówienia w swoim panelu, a także otrzymuje numer przesyłki - więc na bieżąco może monitorować przebieg swojego zamówienia i przesyłki. 

Czy mogę zwrócić produkt lub złożyć reklamację?

Oczywiście, stosujemy politykę rozszerzonych zwrotów, a więc przysługuje ci nie standardowe 14, a aż 30 dni na zwrot zakupionego towaru. 

Zwracany towar nie może być uszkodzony lub nosić widocznych śladów używania.

Natomiast w przypadku reklamacji, każda jest rozpatrzona indywidualnie i tutaj przysługuje standardowy czas gwarancji 1 rok. Po tym okresie złożenie reklamacji nie jest możliwe. 

Zwrot i reklamację prosimy kierować pod: [email protected]

Gdzie znajdę paragon lub fakturę?

Nasza firma nie tylko wspiera schroniska i organizacje zajmujące się pomocą zwierzętom ale także środowisko i ekologię, dlatego standardowo nie drukujemy papierowych faktur lub paragonów. 

Wszystkie dokumenty są dostępne w panelu klienta oraz są wysyłane na adres e-mail podany podczas zamówienia. 

W przypadku wyrażenia chęci, dołączamy do paczek fakturę VAT lub w przypadku klienta detalicznego fakturę imienną na osobę prywatną - jest to analogiczna forma do paragonu i nie wymaga ona ze strony klienta detalicznego żadnych dodatkowych rozliczeń. Po prostu dla oszczędzenia kosztów, jesteśmy zwolnieni z kasy fiskalnej i nie możemy drukować standardowych paragonów - obecnie większość sklepów internetowych działa na podobnej zasadzie 🙂 

Jak rozpocząć współpracę?

Oferujemy kilka możliwości współpracy. 

Współpraca hurtowa - Wysyłamy towar hurtowo do sklepów, w tym przypadku prosimy o kontakt firmy zainteresowane współpracą handlową. Ceny są ustalane indywidualnie po kontakcie z handlowcem. 

Współpraca dropshipping - Umożliwiamy sprzedaż naszych produktów za pomocą metody dropshipping. Klient otrzymuje od nas link do pliku z naszymi produktami, który jest aktualizowany co 2 godziny. Towar wysyłamy bezpośrednio do klienta końcowego, a fakturę wystawiamy na naszego klienta który z nami współpracuje. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. (Współpracujemy z firmami oraz z osobami prowadzącymi działalność niezarejestrowaną). 

Afiliacja - Prowadzimy program afiliacyjny, możesz promować nasz sklep i produkty w dowolnym miejscu, a jeśli ktoś kupi z twojego linku to ty otrzymujesz od nas prowizję od sprzedaży. Prosimy o kontakt osoby zainteresowane. 

Marketing - Masz instagrama którego obserwuje kilkanaście tysięcy osób? Masz rozwinięty profil na tik toku? A dodatkowo masz pieska? Super! Co Ty na to aby rozpocząć współpracę barterową? Przykładowo wyślemy dla twojego pupila za darmo produkty z naszego sklepu, a ty wrzucisz  fotkę/filmik twojego pieska jak wykorzystuje ten produkt w praktyce! Wszystko do ustalenia, zapraszamy: [email protected]

Hurtownia, producent, dystrybutor - Cały czas rozwijamy nasz asortyment, poszukujemy dobrej jakości produktów w niskiej/średniej/ wysokiej grupie cenowej. Prosimy o przesyłanie oferty na maila: [email protected]. Każdą ofertę rozważymy. 

Pieski model - Szukamy modeli do zdjęć i filmików reklamowych, materiałów promocyjnych, zdjęć do promowania naszych kanałów social media. Najlepiej z województw: Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie. 

PYTANIA, PROBLEMY, REKLAMACJE I WSPÓŁPRACA

Formularz kontaktowy

  EKSPRESOWA WYSYŁKA

  Paczki nadajemy w ciągu 24h

  30 DNI ZWROTU

  Masz aż 30 dni na zwrot!

  PEŁNE WSPARCIE

  Szybki kontakt i doradztwo

  ŁATWA REKLAMACJA

  Łatwy proces reklamacyjny