Strona główna » Pozostałe

Wyświetlanie 1–20 z 111 wyników

Akcesoria i pozostałe produkty dla psów

Nasz sklep to setki sprawdzonych i starannie dobranych produktów, posiadamy wiele kategorii aby umożliwić każdemu klientowi łatwą nawigację i poruszanie się po sklepie internetowym, jednak przez tak dużą ilość produktów, niektóre z akcesoriów jakie posiadamy w naszym magazynie, nie jesteśmy w stanie przypisać do żadnej z kategorii. Gdybyśmy chcieli utworzyć tyle kategorii aby móc przypisać do nich produkty, byłoby to praktycznie niemożliwe, dlatego utworzyliśmy właśnie dział w którym się znajdujesz.

W tej kategorii odnajdziesz wszystkie produkty, których nie mogłeś odnaleźć w innych, czyli wszystkie pozostałe oraz zróżnicowane produkty i akcesoria z przeznaczeniem dla psów lub właścicieli. Znajdziesz więc tutaj różny miszmasz ciekawych akcesoriów dla czworonogów, warto śledzić tą kategorię, bo nigdy nie wiesz co tutaj się pojawi!

Możesz tutaj znaleźć np. klikery do tresury lub mokre chusteczki dla psów, są to artykuły które można podpiąć pod ogólne kategorie produktów, jednak nie mamy utworzonych ukierunkowanych kategorii np. na tresurę psów, ponieważ musielibyśmy utworzyć dziesiątki kategorii, dlatego więc tego typu produkty będą znajdować się oprócz w ogólnych działach, to właśnie znajdą się też tutaj.