Strona główna » Zdrowie

Wyświetlanie 1–20 z 55 wyników

Zdrowie psów

Psy niestety też chorują, czasami są kłopoty z ich zdrowiem i jest to jedna z największych obaw każdego właściciela. Z człowiekiem jest łatwiej, zawsze powie gdzie boli i co jest nie tak, co czuje i jak się czuje, czworonogi niestety nie mają takiej możliwości, dlatego też przed każdym działaniem koniecznie powinniśmy się udać do weterynarza. Jeśli nasz pies ma przykładowo problem z wypróżnianiem, to zanim użyjemy jakichkolwiek kropel czy tabletek, to w pierwszej kolejności powinniśmy udać się do lekarza. Zawsze może się okazać, że drobny objaw to niestety element jakiejś większej choroby, a jak wiemy, czym wcześniej choroba wykryta tym lepiej.

Zatem jakie produkty stosować i co znajduje się w kategorii zdrowie dla psów?

Przede wszystkim najważniejsze jest odpowiednie dbanie o zdrowie, pozwoli nam prewencyjnie zapobiegać chorobom, bo najlepsza sytuacja będzie wtedy, gdy nasz pies w ogóle nie będzie chorował bo będziemy temu zapobiegać przedwcześnie. Lepiej działać przed, niż po fakcie, dlatego w naszym asortymencie, a szczegółowo kategorii “Zdrowie” znajduje się wiele produktów które pozwolą zadbać w pełni o naszego psa. Posiadamy produkty i preparaty które działają profilaktycznie i pozwolą zadbać o higienę, odpowiednie odżywanie czy uzupełnienie witamin i minerałów, wiele aspektów ma wpływ na ostateczny stan zdrowia naszego psa. Nic oczywiście nie zastąpi regularnych wizyt u weterynarza i kontaktu z nim, ale warto również wspierać naszego pupila w codziennym dbaniu o odporność, aktywność i higienę.

Nasza oferta obejmuje również preparaty pomagające pieskom w rekonwalescencji, dojść do siebie po różnych wypadkach, chorobach, a także takie które pozwalają zapobiegać lub wyeliminować pchły i kleszcze oraz inne insekty.