Strona główna » Ubranka

Wyświetlanie 1–20 z 35 wyników

Ubranka dla psów

Psia moda w ostatnich latach podbija serca właścicieli czworonogów, a to wszystko za sprawą tego, że obecnie produkowane ubrania dla psów mają bardzo szerokie zastosowanie. Obecnie ubranka są nie tylko dodatkiem upiększającym wygląd pieska, ale także potrafią być bardzo praktyczne, przez co są coraz bardziej i częściej wykorzystywane właśnie w celu praktyczności, ochrony psa przed złymi warunkami atmosferycznymi, zabezpieczenie łapek przed np. ostrymi kamieniami podczas wycieczki w górach i wiele innych.

Psia moda

Pieska moda ma na prawdę obecnie wiele zastosowań, między innymi przykładowo płaszcze przeciwdeszczowe sprawiają, że nasz pies uniknie zmoknięcia, natomiast bluzy lub kurtki pomogą w komfortowych warunkach spędzić zimowy spacer na dworze psu który ma krótką sierść.

Zastosowanie praktyczne ubrań dla psów

Dla niektórych właścicieli liczy się również mocno wygląd ich pupili, dlatego psia moda oprócz zastosowań praktycznych, ma też właśnie te wizerunkowe, skoro my ubieramy się po to aby się wyróżnić i dodać jakiś fajny dodatek do naszego wyglądu, to również pies może z tego korzystać. Wiadomo, pies drugiemu psu nie zwróci uwagi na wygląd, ale na pewno na fajnie ubranego pieska zwrócą uwagę przechodnie czy inni właściciele psów. Dzięki dobrze dobranym dodatkom dla psa, wzbogacamy również swój wizerunek – oczywiście wszystko w umiarze, jeśli pies ma długą sierść, to nie ubierajmy mu dodatkowo koszulek w upalne lato podczas spaceru na słonku – może i piesek będzie modnie i gustownie wyglądał, ale może mu zaszkodzić pod kątem zdrowia, a nawet jeśli nie, to po prostu będzie się czuł bardzo niekomfortowo. Warto więc dobierać odpowiednie ubranie, koszule, koszulki, kurtki, bluzy, bezrękawniki, płaszcze, czapki a nawet buty, te najwyższej jakości i z przeznaczeniem na odpowiednią porę i odpowiednie psy – wysokiej jakości ubrania dla psów zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.