Strona główna » Zabawki

Wyświetlanie 1–20 z 118 wyników

Zabawki dla psów

To kolejny element naszego wspólnego życia z czworonogiem. Biorąc pod opiekę pieska, bierzemy na siebie odpowiedzialność i dziesiątki obowiązków, bo należy pamiętać, że sam pies, to nie zabawka ale za to… on sam uwielbia zabawki! Jeśli chodzi o zabawę, to jeden z najprzyjemniejszych obowiązków jeśli chodzi o psy – wymagają one ruchu i uwagi. Zarówno ruch, uwagę ale i wyładowanie emocji można łatwo zapewnić przez odpowiedni dobór zabawek i gadżetów które będzie posiadał nasz pupil. Wbrew pozorom, nie jest to łatwe zadanie, należy odpowiednio dobrać zabawkę do pieska, jego wymiarów, cech oraz przede wszystkim upodobań, bo zabawka koniecznie musi mu się podobać!

Odpowiedni dobór

W naszym sklepie zoologicznym, nie ma problemu z doborem odpowiednich zabawek, posiadamy szeroką ofertę, dlatego mnogi wybór ułatwia dobranie tych odpowiednich. Najlepiej też, zaopatrzyć czworonoga w kilka zabawek, jedna to może być za mało, szybko mu się znudzi, a różne rodzaje dają mu wybór, będzie się bawił tą na którą akurat ma ochotę, co sprawi mu niezmierną przyjemność i radość.

Szeroki wybór

Zabawki wbrew pozorom, to bardzo szeroki temat, mogą występować one w postaci piłek które też mogą służyć w różnych celach, bo piłką przecież można rzucać i traktować ją jako zabawka do aportowania, ale też można zakupić większą wersję piłki a pies wtedy będzie ją turlał. Psst… u nas na sklepie są nawet superanckie piłki na przysmaki! Wystarczy włożyć przysmak do środka, a pies będzie zajęty próbami wydobycia przysmaków z piłki, to również świetna zabawa i to na dłuższy czas! Jako zabawki świetnie też sprawdzają się wszelkiego rodzaju sznury, gryzaki, liny, zabawki do przeciągania, wszystkie one mogą służyć jako gadżet do gryzienia i żucia, co nie tylko jest zajmującą zabawą dla psa, ale też pozwoli wyczyścić jego zęby, zadbać o higienę jamy ustnej oraz wyładować naturalną potrzebę gryzienia. Jest też oczywiście wiele innych ciekawych rodzajów zabawek, misie, zabawki pluszowe, koła, frisbee, zabawki edukacyjne, zabawki dentystyczne, zabawki z piszczałkami i setki innych – oczywiście postaraliśmy się aby wszystkie one, były dostępne w naszym sklepie.

Bezpieczne

Pamiętaj! Zabawki i gadżety są nieodłącznym elementem dobrego spędzania wolnego czasu przez psy. Warto zaopatrzyć naszego pieska w kilka sztuk zabawek, jedna może mu się szybko znudzić albo zniszczyć po pewnym czasie gryzienia. Oprócz szerokiej oferty dbamy bardzo o jakość, przede wszystkim sprawdzamy czy zabawki są bezpieczne dla psa – to dla nas jest najwyższy priorytet. Liczy się także, aby zabawki dla psa były wytrzymałe, tak aby piesek nie przegryzł pluszaka w jeden dzień, a także ważne jest aby po prostu potrafiły zainteresować psa. Przykładowo często zwykłe misie to za mało, dodaje się do nich np. piszczałki lub ostre kolory, są też nawet zabawki które mają specjalny zapach! Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą całą ofertą zabawek dla psów, na pewno uda się znaleźć kilka ciekawych które posłużą dłuższy czas naszym czworonogom.