Pako
eDogo.pl

O naszym sklepie

Psy to nasi przyjaciele - nie traktujemy tego jako puste słowa, ale jako przewodnie motto którym kierujemy się prowadząc nasz sklep.

Nie jesteśmy kolejnym korporacyjnym sklepem internetowym tylko po to aby zarobić. To co robimy, robimy z pasji, kochamy zwierzęta, zwłaszcza psy, sami jesteśmy ich właścicielami i wiemy czego potrzebuje każdy właściciel pieska. 

Zdrowie, podstawowe wyposażenie czy odpowiednie zabawki i gryzaki - psy to nie maskotka, trzeba o nie dbać i traktować na odpowiednim poziomie, powinny mieć zapewnione odpowiednie akcesoria które pozwolą im wygodnie funkcjonować, a to na pewno jeszcze bardziej nas zbliży do naszych czworonogów i poprawi nasze więzi z nimi. 

Sam sklep powstał na początku 2022 roku, jesteśmy więc stosunkowo świeżym sklepem i małym porównując z konkurencja, ale to sprawia że jesteśmy wyjątkowi, nie traktujemy klientów jak rosnące słupki na wykresie sprzedaży, a dokładamy wszelkich starań by zarówno klient (właściciel pieska) jak i sam pupil byli zadowoleni.

Historia

O nas samych

Zgrana ekipa doświadczonych właścicieli psów, którzy wymagają czegoś więcej niż dwie metalowe miski i stary kapeć jako zabawka.

Ekipa prowadząca sklep eDogo, składa się z trzech znajomych, Ania, Patryk i Jacek, założyliśmy sklep w obecnej formie jako działalność gospodarcza na jednego z członków naszego teamu. Pomysł w naszych głowach zrodził się stosunkowo niedawno, wpadliśmy na niego poszukując... piłek na przysmaki, wpisując tą frazę w wyszukiwarce wyskoczyło setki sklepów zoologicznych, z czego tylko w kilku znaleźliśmy odpowiednie piłki które chcieliśmy zamówić dla naszych czworonogów. Dodatkowo okazało się, że chcąc do piłek dołożyć kilka innych mniej spotykanych akcesoriów dla psów, spotkaliśmy się z problemem... nie było ani jednego sklepu który by oferował pożądane przez nas produkty - oczywiście da się je bez problemu znaleźć w internecie, ale nie w jednym sklepie (a przynajmniej na tamten moment).  Po dłuższej rozmowie, stwierdziliśmy iż wina leży w tym, że te wszystkie sklepy, to są sklepy zoologiczne, z ofertą dla wielu różnych zwierząt, przez co artykuły które sprzedają, są to te najbardziej chodliwe i podstawowe, a jeśli ktoś wymaga coś więcej, to niestety miał problem.

Ostatecznie jednogłośnie stwierdziliśmy więc, że spróbujemy z własnym sklepem i tak o to powstało eDogo, zaopatrzyliśmy (i nadal jesteśmy w trakcie zatowarowania!) nasz sklep zoologiczny tylko dla psów w szeroką ofertę kierowaną tylko dla piesków. Doszliśmy też do wniosku, że nawet te podstawowe produkty, powinny być starannie wyselekcjonowane, tak aby np. nie truć naszego pupila szkodliwymi związkami z plastikowej miski niewiadomego pochodzenia. Oprócz więc odpowiednio dobranych podstawowych produktów, a także szerokiej gammy asortymentu mniej popularnego, chcemy w pełni dbać o szybkość wysyłki i jakość obsługi klienta, tak jakbyśmy sami tego chcieli, dlatego też przykładamy dużą uwagę do wysyłki w ciągu 24h od złożenia zamówienia, idealnego zapakowania, czy wrzucenia jakiś gratisów w przypadku większych zakupów. Zapraszamy!

Wiarygodność i uczciwość to u nas podstawa!

Dane firmy

EDOGO Patryk Duda
ul. Zajezierze 82
33-230 Szczucin
NIP: 8711773798
REGON: 369851640
Prowadzimy tylko sprzedaż wysyłkową, odbiór osobisty możliwy na terenie Mielca (woj. Podkarpackie) po wcześniejszym kontakcie z obsługą sklepu.
Logo sklepu internetowego eDogo