Ogólne

Zrobimy obraz Twojego pupila!

Szukasz unikalnego prezentu? A może sam chcesz sprawić sobie super gadżet?
Proponujemy obraz Twojego ukochanego pupila!

Nowość w naszym sklepie!

Wprowadzamy nową usługę w naszym sklepie eDogo polegającą na projektowaniu i produkcji obrazów z wizerunkiem TWOJEGO pupila (pies, kot lub inne zwierzę domowe.)

Jak stworzyć własny obraz ze zdjęcia pupila?

Wystarczy zakupić odpowiedni produkt w naszym sklepie a następnie mailowo przesłać nam zdjęcie swojego pupila (w odpowiedniej jakości). Zdjęcie może zawierać tło, sami wytniemy tło, przerobimy grafikę i sprawimy że Twój zwierzak będzie miał super malowany portret!

Jeśli jesteś miłośnikiem psów i chcesz mieć unikalny wizerunek swojego pupila w swoim domu, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przemienienie zdjęcia swojego psa w malowany obraz to oryginalny sposób na uwiecznienie wspomnień z nim związanych. W ten sposób możesz stworzyć niepowtarzalną dekorację, która będzie przypominać Ci o wspaniałych chwilach spędzonych ze swoim pupilem. Możesz także, sprawić świetny prezent komuś kto uwielbia swojego psa lub kota!

Produkcja obrazu psa lub kota

Produkcja takiego obrazu jest procesem skomplikowanym i wymaga wiele precyzji i umiejętności. Dlatego też warto powierzyć jego wykonanie profesjonalistom, którzy mają doświadczenie w tego typu projektach. Nasz sklep zapewni Ci pełen serwis od wyboru odpowiedniego zdjęcia, aż po dostarczenie gotowego produktu do Twojego domu.

Przed rozpoczęciem produkcji obrazu, specjalista dokładnie zbada Twoje zdjęcie, aby upewnić się, że jest ono odpowiednie do przerobienia na obraz. Będziesz miał możliwość wyboru rozmiaru i stylu, w jakim chcesz mieć swojego psa na swoim obrazie. Obraz będzie przygotowany na prawdziwym płótnie! Będzie to nadruk cyfrowy na płótno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *